Zmiana władz klubu

24. sierpnia tego roku odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków naszego klubu. Podczas spotkania zmieniono władze. Witold Knychała ustąpił ze stanowiska prezesa, które objął dotychczasowy wiceprezes Jerzy Strzelewicz.

 

Panu Witoldowi gorąco dziękujemy za wieloletnią pracę na rzecz naszego klubu!

 

Z pozostałymi stanowiskami i przyjętymi uchwałami można zapoznać się w protokole z walnego <KLIK>

12 grudnia, 2023
Szukaj

Najnowsze newsy

22 stycznia, 2024
1,5% dla Dworzan
23 grudnia, 2023
Życzenia świąteczne
21 grudnia, 2023
Licencje zawodnicze 2024
14 grudnia, 2023
Żegnamy Piotra Szmyta
12 grudnia, 2023
Zmiana władz klubu

Najbliższe zawody

No data was found