Kolejne medale Mistrzostw Polski

Cóż to jest za rok! Kolejne Mistrzostwa Polski i kolejne medale dla zawodników naszego klubu.

 

Podczas odbywających się we Wrocławiu w dniach 27.09-02.10.2022 r. Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale.

Indywidualne medale zdobyły dziewczyny w pistolecie pneumatycznym – Julita Borek srebro i tytuł wicemistrzyni Polski, a Dominika Borsuk medal brązowy. W tej samej konkurencji w klasyfikacji drużynowej dziewczyny (Julita, Dominika i Jagoda Dyrka) zdobyły brązowy medal. Kolejny medal zdobyty został przez chłopaków (Stanisław Kozłowski, Cezary Rajewski i Maksymilian Zawadzki) w pistolecie szybkostrzelnym, również w klasyfikacji drużynowej.

Warto wspomnieć, że nasz mix w składzie Julita Borek i Stanisław Kozłowski walczył o brązowy medal z mixem z Zawiszy Bydgoszcz. Po bardzo wyrównanym meczu niestety nasi zawodnicy stracili medal przegrywając 16:14 pkt.

 

 

3 października, 2022

Najnowsze newsy

7 września, 2023
Dworzanie na festynie parafialnym
27 lipca, 2023
Zawiadomienie o walnym zgomadzeniu
10 lipca, 2023
Obóz letni w Ustce za nami!
7 kwietnia, 2023
Życzenia Wielkanocne
21 marca, 2023
Dworzanie na Mistrzostwach Wielkopolski

Najbliższe zawody

No data was found